İletişim

[email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

7 Yorum İletişim için
 • nya love you me dedi ki:

  bende anime prensesi gibi utana no prence sama nın 3.sezonunu istiyorum çıkınca bana bildirim göndermeniz mümkünmü acaba ve bu arada siteniz çooook güzel 1000 yıldız 100 puanlık bir site tebrikler ve ayrıcalıklada çook teşekkürler youtbede izlemek istediğim ama malesef telifli olan animeleri bile burda açabiliyoruz çooooo ama çooooook teşekkürler

 • anime prensesi dedi ki:

  şey acaba uta no prince sama 3.sezonu varmı varsa ne zaman yüklencek lütfen söyleyin ve çok teşekkürederim burda istediğim çoğu animeyi izledim tekrardan çok teşekkürler❤❤❤?

  • AsyaTelevizyonu dedi ki:

   maalesef şuan için 3.sezon çıkmış bölümler yok çıkar çıkmaz çevirisi yapılıp sitemize eklenecektir iyi seyirler dileriz

 • kekcihasan dedi ki:

  merhaba tarihi kore dizilerini bir buton halinde koyabilirmisiniz arama yeri çalışmıyor

 • kübra dedi ki:

  anasayfa da izlenmek istenilen dizi veya film seçilmiyor ekrana istenilen sayfa gelmiyor ana ekran sabit kalıyor.Bu arada çok güzel kullanışlı bir siteniz var kaliteyi bozmuyorsunuz sizi tebrik ederim. Bİrde running man yarışmasının bölümlerini yenile misiniz diğer sitelerde var ama o siteler bu site gibi kullanışlı olmadığı için izlemiyorum ordan. Buraya yüklenmesini bekliyorum. Birde yakın zamanda siteye siyah bir temayla güncelleme yapmıştınız o hiç yakışmadı siteyi boğdu bu hali harika lütfen bozmayın. kolay gelsin bu güzel site için teşekkür ederim.

  • AsyaTelevizyonu dedi ki:

   sitemiz siz kullanıcılarımız için daha seri daha iyi hale getirmek amacıyla güncelleme aşamasındadır. ilginiz ve dikkatiniz için teşekkür ederiz bahsi geçen sorunlar en kısa sürede giderilmiş olup kullanıcılarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeye çalışacağız iyi seyirler dileriz.

Yorum Yazın